W&H chirurgický kongres

16./17. Listopadu 2018
Praha Hotel Don Giovanni
Vinohradská 157a

4+1 PRO CHIRURGIIUnikátní koncepce tohoto kongresu přináší možnost během 2 dnů navštívit všechny 4 praktické kurzy!
Účastníci budou rozděleni do skupin po cca 14 lidech, což umožňuje efektivní interakci s přednášejícím. Průběh praktické přednášky se skládá ze tří částí. Nejprve teroretický úvod, pak přednášející předvede zákrok přenášený na plátno a v poslední části si stejný zákrok prakticky vyzkouší každý účastník.
Po absolování páteční dopolední části u jednoho z přednášejících se celá skupina přesouvá do dalšího sálu k druhému přednášejícímu, v sobotu se pak celý proces opakuje s dalšími dvěma přednášejícími.
Přednášky proto nelze zakoupit samostatně.
Na sobotní přednášku Ing. Stempfa o zajištění sterilního pracovního prostředí budou všechny skupiny spojeny.
Ing. Stempf je zakládajícím členem AESIC (evropská organizace pro informace o prevenci infekcí, kontrole infekcí a hygieně v rámci stomatologie) a členem komise pracující na legislativě Evropské unie (EN13060).

Pro praktické části jsme zajistili řadu přístrojů, nástrojů i spotřebního materiálu - mikroskopy Leica, sutury Resorba, nástroje Hu-Friedy, MTA materiál PROROOT, modely Frasaco, endo zuby TrueTooth a mnoho dalšího.

Pro nácvik budou připraveny plastové modely ve fantomových hlavách nebo prasečí čelisti.

Registrovat se můžete zde

Cena za oba dny je 19 000 Kč vč. DPH. O platebních podmínkách budeme registrované účastníky informovat mailem. Cena neobsahuje ubytování a parkovné.

V rámci pátečního společenského programu vás čeká jízda historickou tramvají, která přímo od hotelu všechny dopraví do resturace Vinohradský parlament. Tam na budou čekat jídla, která jsou společná pro rakouskou i českou kuchyni.

Díky tomu, že restaurace je partnerem Smíchovského pivovaru můžete si večer zpestřit školou čepování a péče o zlatavý mok, kterou povede sládek pivovaru.Soubory ke stažení