Video od W&H

Jeszcze bliżej świata innowacyjnych rozwiązań stomatologicznych

Dostępna przez 24 godziny na dobę - nowa część serwisu W&H - Video. Jest najlepszym źródłem szybkich informacji dostosowanych dokładnie do potrzeb użytkowników. Teraz możesz łatwiej niż kiedykolwiek uzyskać wszechstronny przegląd asortymentu W&H, uzyskać dostęp do przydatnych porad lub znaleźć przydatne informacje na tematy kliniczne.

video.wh.com – nowość
video.wh.com – nowość na stronach W&H

The right dental video in just a few clicks: the ultimate insider experience.

Nowa część serwisu W&H - Video: wideo.wh.com , oferuje widzom przyjazny i atrakcyjny sposób korzystania z dostępnych filmów. Filmy prezentują ważne informacje na temat produktów W&H, instruktaże i fakty na temat wszystkich aspektów stomatologii.

Ale nowoczesny design to tylko jeden z filarów nowej części serwisu, drugi to silny nacisk na dostosowanie treści do potrzeb i preferencji klientów. Klienci i partnerzy mogą korzystać z intuicyjnego systemu nawigacji, aby przeglądać filmy, które szybko i dokładnie przekazują złożone informacje. Video W&H oferuje również wyłączny dostęp do nagrań zabiegów chirurgicznych i leczenia oraz wiele więcej - wszystko dostępne bezpłatnie dla zainteresowanych stron, po jednorazowym procesie rejestracji.

Łatwość obsługi, przejrzysta struktura i intuicyjny system nawigacji.
Łatwość obsługi, przejrzysta struktura i intuicyjny system nawigacji.
Najlepsza jakość również na urządzeniach mobilnych.
Najlepsza jakość również na urządzeniach mobilnych.

Odkryj