LED+ Innowacyjna technologia W&H

Wyjątkowe – nowe końcówki W&H z LED+

Kompletna technologia LED: nowe turbiny Synea, kątnice i turbiny Alegra jak również instrumenty chirurgiczne wyposażone zostały w diodę LED+. Dzięki temu lekarze mogą korzystać z wyjątkowego światła LED od W&H.

Sterylizowane diody LED z niespotykanym wcześniej współczynnikiem oddawania barw (CRI), dzięki oświetleniu o jakości światła dziennego, wyjątkowemu odwzorowaniu naturalnych kolorów i dużemu kontrastowi zapewniają doskonały komfort pracy.

Diody LED (LightEmitingDiode) będące źródłem światła w nowych końcówkach W&H LED – teraz oferując dodatkowe zalety. Dla klientów W&H oznacza to wyjątkowe oświetlenie w codziennej praktyce. Sprawdź sam i wybierz oryginał.

* Wszystkie instrumenty testowane były w tych samych warunkach.
1.W&H Synea Dental Turbine with LED+ * 2.Oświetlenie LED innego producenta * 3.Oświetlenie LED jeszcze innego producenta *

* Wszystkie instrumenty testowane były w tych samych warunkach.

Z CRI powyżej 90, nowe końcówki W&H z LED oferują nieporównywalną z innymi rozwiązaniami wysoką wierność oddawania barw. W praktyce oznacza to, że po raz pierwszy udało się uzyskać tak wierne kolory w ustach pacjenta. Sprzyja to poprawieniu komfort pracy i jest jednocześnie ulgą dla oczu lekarza.

W&H LED+

Główne zalety technologii LED od W&H:

  • Optymalna temperatura koloru na poziomie 5,500 Kelvinów, na poziomie światła dziennego.
  • Oświetlenie szerokiego obszaru dzięki umieszczeniu diody LED jak najbliżej główki.
  • Wysoki współczynnik oddawania barw: wysoki współczynnik oddawania barw powyżej 90 zapewnia komfortową pracę dzięki wyjątkowej wierności oddawania kolorów i dużemu kontrastowi.
  • Niezmienna jakość światła: jakość światła na poziomie 25,000 lux, niezależnie od zasilania unitu dla końcówek Synea i Alegra; do 31,000 lux dla instrumentów chirurgicznych w zależności od rodzaju zasilania.
  • Wysoka wartość lumen:Lumen jest jednostką opisująca strumień świetlny. Opisuje ona całkowitą moc światła emitowanego z danego źródła światła. Odległość źródła światła od oświetlanego miejsca ma kluczowe znaczenie dla intensywności oświetlenia.
  • Sterylizacja: W&H przestrzega najbardziej rygorystycznych norm higieny i jako jedyny producent oferujesterylizowalne końcówki z LED.