Profylaxe a parodontologie

Přehled produktů

Vzduchový scaler Proxeo

Rychlý, jemný a výkonný

W&H vzduchový scaler je dokonalým pomocníkem při odstraňování tvrdých či měkkých usazenin jak nad linií dásní, tak i pod ní. Vzduchový scaler lze připojit k jakékoli turbínkové hadici, tudíž je jeho nasazení otázkou několika sekund. Sortiment hrotů od společnosti W&H nabízí optimální řešení pro jakoukoli metodu a přispívá k atraumatickému ošetření Vašich pacientů.

Piezo scaler

Odstraňování zubního kamene nebylo nikdy tak pohodlné a snadné

Piezo scaler od společnosti W&H v kombinaci s W&H hroty nabízí jedinečné řešení pro odstraňování supragingiválního zubního kamene a plaku. Sortiment W&H hrotů pokrývá širokou škálu aplikací a usnadňuje léčbu pacientů.

Vzduchový lešticí systém Proxeo Aura

Šťastný pacient. Šťastný lékař.

Vzduchový lešticí systém Proxeo Aura je skutečný univerzál. Měkké nečistoty a skvrny lze odstraňovat důkladně a účinně, aniž by bylo nutné měnit násadec. Díky mimořádné sladěnosti prášků, násadce a sprejových hlaviček je možné vykonávat důkladné a atraumatické supragingivální a subgingivální čištění.

Proxeo Twist Cordless

Ještě větší volnost pohybu při rotačním leštění.

Nový bezkabelový a mimořádně ergonomický násadec Proxeo Twist Cordless s bezkabelovým nožním ovládáním a inovativními jednorázovými profylaktickými kolénky W&H

Rovné a kolénkové násadce Proxeo TWIST

Neodolatelné řešení pro rotační leštění.

Rovné a kolénkové násadce Proxeo od W&H pro profesionální čištění, leštění a fluoridizaci.

Příslušenství a spotřební materiál

{{ foundItemsLength }} Příslušenství a spotřební materiál