Higiena i konserwacja

W&H AIMS – Zaawansowane rozwiązania w przeciwdziałaniu infekcjom

W&H AIMS dostarcza informacji opartych na nauce oraz długoletniej i dogłębnej wiedzy, które pomagają zminimalizować ryzyko przenoszenia infekcji podczas procesu ponownego przygotowania instrumentów do ich użycia u Pacjenta. Informacje te dotyczą ryzyka przenoszenia infekcji, procesu przygotowania instrumentów a także wymaganych środków ochrony osobistej, które są kluczem do przerwania łańcucha infekcji. Jest to wirtualny przewodnik, który krok po kroku przeprowadza przez złożony proces czynności związanych z higieną instrumentów. Odpowiada on również, na wszystkie pytania dotyczące wymaganych czynności przed, w trakcie i po zakończonym procesie przygotowania instrumentów do ich ponownego użycia nie omijając istotnego tematu bezpieczeństwa osobistego. To wszystko aby zachować maksymalny poziom bezpieczeństwa higienicznego w gabinecie stomatologicznym.

Ponadto, W&H AIMS pokazuje możliwości w jaki sposób przeprowadzić proces przygotowania instrumentów do ich ponownego użycia aby był on bardziej wydajny, efektywny i dostosowany do codziennych warunków stawiając przy tym na pierwszym miejscu najistotniejsze - przerwanie łańcucha infekcji!

Tok zadań AIMS
Dowiedz się więcej i uzyskaj dostęp do toku zadań W&H AIMS.

Dlaczego ważne jest przestrzeganie etapów higieny instrumentów w procesie ich przygotowania do ponownego użycia?

  • Aby zminimalizować ryzyko zakażeń krzyżowych w gabinetach dentystycznych
  • Aby zapewnić ochronę przez zakażeniami Personelu i Pacjentów (przy świadomości jak istotne jest stosowanie środków ochrony osobistej)
  • Aby zapewnić długą żywotność instrumentów
  • Aby profesjonalnie zarządzać odpadami, wodą i energią

Standardy higieny na najwyższym poziomie

W&H oferuje kompleksowy system utrzymujący najwyższy standard higieny końcówek stomatologicznych.

Standardy higieny na najwyższym poziomie

Przydatne odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania z zakresu higieny i przygotowania instrumentów do ich ponownego użycia znajdują się w dziale FAQ oraz na Kanale wideo.