Aplikacje mobilne W&H

Dlaczego nie skorzystać z informacji dostarczanych od W&H także w drodze? Codzienne informacje, najnowsze wideo, najnowsze dane produktów i interaktywne prezentacje - z darmowymi aplikacjami W&H dla Twojego telefonu lub tabletu, jesteś zawsze na bieżąco. Poniżej znajdziejsz przegląd mobilnych aplikacji W&H. Warto sprawdzać ofertę aplikacji regularnie - jest stale rozbudowywana.

W&H AR

Augmented Reality

Spójrz w całkowicie nowy sposób na świat. Interaktywna technologia W&H Augmented Reality (AR) sprawia, że możesz oglądać produkty w zupełnie nowym wymiarze.

Pobierz aplikację, uruchom i kliknij zdjęcie z ikoną W&H AR. Zdjęcie przekształci się w animację 3D lub wideo.

News App

Bądź na bieżąco!

Bycie na bieżąco z nowościami nigdy nie było tak łatwe i szybkie jak teraz. Aktualne informacje bezpośrednio na iPhone, iPad, Android, iPod Touch.

Nowa aplikacja W&H News App jest dostępna bezpłatnie dla dentystów, studentów i wszystkich zainteresowanych nowościami W&H. Masz dostęp do wiadomości, raportów, opracowań oraz filmów wideo W&H.

czytaj więcej

Desktop wallpaper

W&H desktop wallpaper

Tapeta to istotny element pulpitu komputera, daje naszemu miejscu pracy bardzo osobisty wygląd. Wgraj tapetę W&H na swój komputer, smartphone lub tablet.

Możesz za darmo pobrać tapetę W&H odpowiedniej wielkości.
Wszystkie formaty