W&H ProService

Prawdziwi profesjonaliści. Realne korzyści.

Od prostej konserwacji po złożone naprawy. Od codziennej pracy po wielkie wyzwania. Nasi Serwisanci towarzyszą Twoim urządzeniom W&H przez cały czas. Posiadają wiedzę większą niż ktokolwiek inny. Znają każdy szczegół produktu, co czyni ich prawdziwymi ekspertami. Wiedza i doświadczenie to mocne strony specjalistów z W&H ProService.

Każdy producent, który opracował i wyprodukował swoje urządzenie posiada wiedzę, jak sprawić, żeby działało jak najlepiej i jak najdłużej. Dodatkowo, jeżeli z powodzeniem produkuje urządzenia dla stomatologów od ponad 130 lat poznał wszystkie oczekiwania i wymagania użytkownika oraz potrzeby pacjenta. Właśnie to wyróżnia W&H ProService. Nasi technicy serwisowi to prawdziwi profesjonaliści - wiedzą więcej o produktach W&H niż ktokolwiek inny.Korzyści oferowane przez ProService


  • Technicy o wysokich kompetencjach i dużej wiedzy
  • Światowa sieć autoryzowanych partnerów serwisowych W&H
  • Stosowanie oryginalnych części zamiennych W&H
  • Kompetentne wsparcie
  • Kompleksowe zaangażowanie
Register your Products

Get access to your benefits:
Exclusive content
Immediate product information
Complimentary gift

Register product
W celu bezproblemowego i interaktywnego korzystania z naszych treści multimedialnych (np. filmów, map) w trybie online, prosimy o wyrażenie zgody na przechowywanie niezbędnych plików cookie (YouTube, MovingImage - szczegółowe informacje na temat plików cookie można znaleźć w formularzu o ochronie danych) w celach marketingowych.

akceptuję