Firma

W&H Dentalwerk Bürmoos GmbH
Prezentacja firmy W&H

Międzynarodowy sukces Austriackiej technologii dentystycznej

W&H to rodzinna firma z siedzibą w Bürmoos, w Austrii. Jest jednym zwiodących na świecie producentów urządzeń dla stomatologii. Założona w 1890 przez inżynierów precyzyjnych Weber i Hampel, firma została przejęta przez rodzinę Malata w 1958. Innowacyjne produkty i rozwiązania serwisowe, silny nacisk na badania i rozwój, wizja i odpowiedzialność społeczna uczyniły z W&H wiodącego gracza na rynku lokalnym i międzynarodowym.

W&H posiada 1000 pracowników na całym świecie i eksportuje swoje produkty do ponad 110 krajów. Firma posiada dwie fabryki w Bürmoos (Austria), jedną w Brusaporto (Włochy) oraz 18 przedstawicielstw w Europie, Azji i Ameryce Północnej.

rodzina Malata

Obecna gama produktów W&H obejmuje obrotowe instrumenty dla odbudowy, protetyki, endodoncji, implantologii (wprowadzanie implantów zębowych) i profilaktyki, a także urządzenia do higieny i konserwacji oraz wyposażenia pracowni protetycznych. Instrumenty W&H są jednymi z najlepszych jakościowo produktów dostępnych na rynku. Wykorzystywane są w praktykach stomatologicznych, szpitalach, pracowniach protetycznych oraz w mikrochirurgii.

Siedziba główna
Administracja i produkcja

W&H Dentalwerk Bürmoos GmbH

  • Ignaz-Glaser-Straße 53, Postfach 1
  • 5111 Bürmoos
  • Austria
Mapa Google

Pliki do pobrania


Produkcja

W&H Sterilization S.r.l.

  • Via Bolgara, 2
  • 24060 Brusaporto (BG)
  • Italy
Mapa Google

Pliki do pobrania