Założone w 1990 roku

W&H jest obecne na polskim rynku od 1990 roku. Na początku działało jako przedstawicielstwo firmy-matki W&H. Od roku 1999 funkcjonuje jako W&H Poland Sp. z o.o. Ścisła, ciągła współpraca z akademiami medycznymi i dealerami gwarantuje stałą obecność firmy na polskim rynku jak również dokładne informacje na temat produktów firmy W&H. Innowacyjność i wysoka jakość produktów W&H stała się faktem dobrze rozpoznawalnym wśród stomatologów.

Obecnie Firma W&H POLAND Sp z o.o. jest na terenie Polski wyłącznym przedstawicielem firm: W&H Dentalwerk Bürmoos GmbH, EMS - Electro Medical Systems oraz Ionyx.

Produkty W&H

W&H produkuje precyzyjne instrumenty dla stomatologii, gabinetów dentystycznych, pracowni protetycznych jak również urządzenia do mikrochirurgii . Turbiny, kątnice, autoklawy, chirurgia W&H reprezentują najwyższy poziom.

Produkty EMS

EMS produkuje urządzenia do kompleksowej profilaktyki stomatologicznej, chirurgii ultradźwiękowej, profilaktyki poddziąsłowej. W ofercie EMS znajdziemy m.in. skalery piezoelektryczne, piaskarki (ręczne i wolnostojące), końcówki do skalerów, profilaktyki i stomatologii odtwórczej.

Produkty Ionyx

Ionyx oferuje mikrosilnik endodontyczny z wbudowanym endometrem - Endy 6200 oraz endometr Locapex five.