Serwis techniczny

Serwis W&H to gwarancja najwyższych standardów, szybkiej i profesjonalnej naprawy oraz indywidualnego podejścia do klienta. Aby zapewnić Państwu jak najlepsze wsparcie, starannie dobieramy naszych partnerów serwisowych.Co możesz zrobić, aby cieszyć się najwyższą jakością produktów W&H przez długi czas? Używaj poradników dotyczących higieny i konserwacji Twoich produktów W&H.

Serwis techniczny
Serwis W&H

Zalety

  • Wykwalifikowani technicy
  • Tylko oryginalne części
  • Szybka i profesjonalna naprawa
  • Indywidualne podejście do klienta

Centrum Serwisowe W&H Poland Sp. z o.o.

Zapraszamy Państwa do korzystania z usług Centralnego Serwisu Technicznego W&H Poland mieszczącego się w siedzibie głównej W&H Poland Sp. z o.o. w Warszawie przy ul. Tukana 3B. Gwarantujemy najwyższą jakość usług serwisowych, wyłącznie oryginalne części zamienne, krótkie terminy napraw oraz przejrzyste koszty świadczonych usług. Oferujemy usługi w zakresie napraw gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych.

Twój problem - Nasza sprawa.

Twój sprzęt W&H nie działa prawidłowo? Masz pytania odnośnie prawidłowej eksploatacji lub konserwacji sprzętu W&H? Skontaktuj się z nami. Znajdziemy odpowiedź na Twoje pytania, szybko i profesjonalnie naprawimy Twój sprzęt, zorganizujemy odbiór uszkodzonego sprzętu i odeślemy go po naprawie bez dodatkowych kosztów.telefon: 22 331 80 05
e-mail: serwis@wh.com

W celu bezproblemowego i interaktywnego korzystania z naszych treści multimedialnych (np. filmów, map) w trybie online, prosimy o wyrażenie zgody na przechowywanie niezbędnych plików cookie (YouTube, MovingImage - szczegółowe informacje na temat plików cookie można znaleźć w formularzu o ochronie danych) w celach marketingowych.

akceptuję