Aplikacje mobilne W&H

Dlaczego nie skorzystać z informacji dostarczanych od W&H także w drodze? Codzienne informacje, najnowsze wideo, najnowsze dane produktów i interaktywne prezentacje - z darmowymi aplikacjami W&H dla Twojego telefonu lub tabletu, jesteś zawsze na bieżąco. Poniżej znajdziejsz przegląd mobilnych aplikacji W&H. Warto sprawdzać ofertę aplikacji regularnie - jest stale rozbudowywana.


W&H Steri App

W&H Steri to zaawansowana technologicznie aplikacja która umożliwia monitorowanie i kontrolowanie procesu sterylizacji w Twoim gabinecie. Oprócz tego aplikacja umożliwia śledzenie pojedynczego cyklu sterylizacji, zachowując dane na Twoich urządzeniach mobilnych.

Kompatybiliność:

Nowa aplikacja jest dopasowana do nowych sterylizatorów: Lisa VA-131, Lara oraz Lexa.
Wersje językowe: EN, IT, FR, DE, ES, ZH-CN, JP

Główne funkcjonalności:

Zdalne sterowanie sterylizatorem: użytkownik może zdalnie sterować nawet 4 sterylizatorami.
Zaawansowana identyfikacja: w pełni obsługiwana funkcja EliTrace. Aplikacja umożliwia tworzenie bazy danych sterylizowanych instrumentów bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Dodatkowo możliwe jest zintegrowane zarządzanie i śledzenie instrumentów dentystycznych.
Tworzenie raportów: aplikacja umożliwia tworzenie raportów z etapów sterylizacji w celu zbierania danych dotyczących poszczególnych cykli.
Zarządzanie użytkownikami: obsługa autoklawu bezpośrednio z urządzeń mobilnych.
Tworzenie kopii zapasowej:wszystkie raporty z cykli automatycznie zapisują się zapewniając bezpieczeństwo danych.

Tapety pulpitu

W&H Tapeta pulpitu

Tapeta to istotny element pulpitu komputera, daje naszemu miejscu pracy bardzo osobisty wygląd. Wgraj tapetę W&H na swój komputer, smartphone lub tablet.

Możesz za darmo pobrać tapetę W&H odpowiedniej wielkości.