Cześć, jestem Lisa. Wspaniała Lisa!

Dla tych wszystkich, którzy być może jeszcze mnie nie znają, jestem sterylizatorem W&H. W tym roku obchodzę swoje dwudzieste urodziny i z tej okazji chcę opowiedzieć swoją historię - naprawdę niesamowitą historię!

W 1999 roku, po dwóch latach prac konstrukcyjnych prowadzonych w W&H Sterilization, zostałam po raz pierwszy zaprezentowana światu jako członek rodziny produktów W&H do higieny i konserwacji. Otrzymałam imię Lisa MB i zyskałam ponad sześćdziesiąt tysięcy nabywców w osiemdziesięciu krajach na całym świecie. Jestem z pewnością bestsellerem w mojej rodzinie! W 2001 roku spełnił się mój amerykański sen i moje imię zagościło na dobre w Ameryce Północnej.

„Moja-Steri-Historia“

Nawiasem mówiąc, z moimi narodzinami związane było powstanie firmy W&H Sterilization, gdzie od 1998 roku zespół inżynierów przygotowywał mnie do przyjścia na świat.

Oczywiście, gdy już w dużych ilościach rodziły się moje siostry bliźniaczki, inżynierowie nie zaprzestali pracy nad moim rozwojem. Dwanaście lat później pojawiła się w moim życiorysie bardzo ważna, nowa siostra Lina. W międzyczasie - to jest w 2009 roku powstała moja siostra o imieniu MS a dwa lata później Lexa. W 2018 roku podczas targów IDS do naszej rodziny dołączyła Lara. Lara moja najmłodsza siostra została wyposażona w unikalny dynamiczny system kodów aktywacyjnych, który sprawia, że może w bardzo prosty sposób dopasowywać się do rosnących z czasem wymagań.

Ale wróćmy do mnie i mojego dążenia do doskonałości. W 2005 roku dodano mi specjalną umiejętność o nazwie Eco, która pozwoliła mi dostosowywać czas suszenia do wielkości wsadu. Mając tą nową umiejętność zaczęto mnie nazywać „Lisa 500”. Pięć lat później gdy już całkowicie opanowałam tą umiejętność, już jako „Lisa Fully Auto” samodzielnie dopasowywałam czas suszenia w trybie Eco Dry oraz potrafiłam przyporządkować sterylizowane instrumenty do cyklu sterylizacji, jego numeru, daty i innych danych umożliwiając powiązanie sterylnych instrumentów z pacjentem, u którego zostały użyte.

W 2015 roku, już jako Lisa VA-131, wykonałam skok w erę cyfrową dzięki nowym umiejętnościom Eco Dry +, Akidata, Eliso oraz aplikacji do zdalnego nadzorowania procesem przez Internet.

Do „niesamowitej“ Lisy

W 2019 na targach IDS powróciłam do swojego pierwszego imienia „Lisa”. Ale tym razem jako „niesamowita w środku i na zewnątrz”. Tak!. Zaskoczyłam wszystkich i przekroczyłam ich wszelkie oczekiwania.

Dzięki mojej sztucznej inteligencji zapewniam doskonałą kontrolę zapobiegania infekcjom w każdej praktyce:

EliSense jest jak „szósty zmysł”. Przez cały czas kontroluję swój stan i w prosty sposób za pomocą kolorowych diod mogę w każdej chwili poinformować użytkownika jaki jest efekt mojej pracy – o temperaturze wewnątrz, temperaturze sterylizowanych produktów, zakończeniu cyklu – i to bez specjalnego przyglądania się mojemu ekranowi.

EliTrace to moja pamięć – zupełnie nowy standard w identyfikacji sterylizowanych produktów: dokładne określenie nazw sterylizowanych produktów, które później opisywane są w raportach sterylizacji. Dbam przy tym również o środowisko dzięki opatentowanej umiejętności Eco Dry + po prostu wszystko robię krócej oszczędzając prąd.
No i przy tym - uwielbiam komunikować się interaktywnie za pośrednictwem aplikacji użytkownika.

Kochamy niesamowitą Lisę

Wszystkie te moje innowacje umiejętności sprawiają, że jestem niesamowitym sterylizatorem o wspaniałej osobowości.
I już na zakończenie. Moja urodzinowa kampania „Uwielbiamy niesamowitą Lisę” jest również dostępna jako historia na Instagramie i na Facebooku.

20 lat Lisa
20 lat Lisa