Jak mogę zapewnić bezpieczeństwo
w moim gabinecie?

Obejrzyj film Christiana Lechnera na temat Twojego pytania "Jak mogę zapewnić bezpieczeństwo w moim gabinecie?"

Christian Lechner jest odpowiedzialny za segment sterylizacji w W&H. Codziennie otrzymujemy od dentystów z całego świata pytania, jak mogą chronić siebie, swoich pracowników i pacjentów przed infekcjami, szczególnie w dobie pandemii koronawirusa.

Co jest właściwym środkiem dezynfekującym?

Przy wyborze gotowego do użycia środka dezynfekującego, najważniejsze jest połączenie skuteczności mikrobiologicznej z czasem kontaktu. Prosimy o dokładne zapoznanie się
z instrukcją użycia dostarczoną przez producenta. Informacji na ten temat możesz również zasięgnąć u niektórych organizacji działających w Twoim kraju. Na przykład: w Niemczech dostępna jest strona free accessible VAH list, w USA oficjalne informacje są dostępne na stronie internetowej FDA.

Jak właściwie czyścić narzędzia i przygotowywać je do ponownego użytku?

Sterylizacja, higiena i konserwacja w gabinecie stomatologicznym ciągle zyskują na znaczeniu!
W&H oferuje kompleksowe i elastyczne rozwiązania dla Twoich narzędzi. Wytyczne i zalecenia w zakresie higieny różnią się zależnie od kraju –– pragniemy stanowić przykład najlepszej praktyki.
P.S. W&H oferuje szeroki zakres akcesoriów do optymalizacji procesu sterylizacji. Małe dodatki prowadzą do znaczących wyników. Praca w gabinecie staje się łatwiejsza, a Twój zespół oszczędza czas.

Jakie są zalety sterylizatora klasy B?

Czy wiedziałeś, że możesz oszczędzić cenny czas używając naszych autoklawów klasy B
z technologią Eco Dry? Dowiedz się więcej o nowym autoklawie LISA.

Dlaczego w gabinecie stomatologicznym należy używać myjni - termodezynfektora?

Nowy Teon jest wysoce wydajną myjnią-termodezynfektorem. Dzięki specjalnym programom zapewnia najlepsze czyszczenie i dezynfekcję narzędzi stomatologicznych. Teon ulepsza organizację pracy w Twoim pomieszczeniu do sterylizacji, skraca czas czyszczenia i lepiej zabezpiecza przed zakażeniem krzyżowym.