back to overview
Login
Nowości W&H

#100000 sterylizatorów – krok milowy w sterylizacji!

100000 sterylizator wyprodukowany

Zapewniają najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa oraz doskonale współgrają
z pracą gabinetów. Krótko mówiąc, są kluczem do sukcesu: sterylizatory W&H. Firma W&H Sterilization w Brusaporto we Włoszech wyprodukowała stutysięczny sterylizator – czas na świętowanie!

W&H Sterilization produkuje urządzenia medyczne od 1999 roku. Bez wątpienia Lisa jest najlepiej sprzedającym się sterylizatorem. Lisa została wsparta ofertą innych ekscytujących modeli sterylizatorów, takich jak: Lara, Lina, Lyla i Lexa, W&H oferuje rozwiązania dopasowane do różnych wymagań procesów sterylizacji w praktykach. Bezkonkurencyjne portfolio na sukces!

Doświadczony 120-osobowy zespół gwarantuje doskonałą jakość.
Doświadczony 120-osobowy zespół gwarantuje doskonałą jakość.

Wygraj sterylizator

Niesamowite osiągnięcie - W&H wyprodukowało swój 100 000 sterylizator, co oznacza, że
100 000 sterylizatorów to 100 000 unikalnych doświadczeń, jakość sprawdza 100 000 razy
i zwiększone bezpieczeństwo higieniczne w 100 000 praktyk dentystycznych na całym świecie. W&H świętuje ten niesamowity sukces w mediach społecznościowych i zachęca do udziału
w ekskluzywnym konkursie!

Weź udział już teraz i wygraj wybrany sterylizator.
Śledź konkurs na naszych kanałach w mediach społecznościowych i zdobądź jackpota. Zwycięzca będzie mógł się cieszyć wybranym przez siebie nowym sterylizatorem!


W celu bezproblemowego i interaktywnego korzystania z naszych treści multimedialnych (np. filmów, map) w trybie online, prosimy o wyrażenie zgody na przechowywanie niezbędnych plików cookie (YouTube, MovingImage - szczegółowe informacje na temat plików cookie można znaleźć w formularzu o ochronie danych) w celach marketingowych.

akceptuję

komentarze