W&H przedstawia wirtualną wystawę!

Nowa koncepcja komunikacji wygodna dla Klienta

Dostępna zawsze i wszędzie – poznaj wirtualną wystawę W&H z bliska! Przedstawiamy nowe, innowacyjne rozwiązanie, które budzi prawdziwe emocje. Produkty i wydarzenia mogą być teraz prezentowane „na żywo” zarówno dla biznesu jak i konkretnego Klienta.

W&H Experience Center – Nigdy nie wiesz, co się wydarzy.
Nawiązując do myśli "Nigdy nie wiesz, co się wydarzy", W&H umożliwia klientom firmy wypróbowanie jej produktów w wirtualnym otoczeniu.

"Chcieliśmy znaleźć innowacyjny sposób na utrzymanie kontaktów na całym świecie, który, choć wirtualny, jest również osobisty. Nazywamy ten wirtualny świat "W&H Experience Center", ponieważ przyciąga odwiedzających do zupełnie nowatorskiego doświadczenia marki. W&H Experience Center zmieni naszą strategię sprzedaży wejścia na poszczególne rynki. Zmieni sposób pozyskiwania nowych klientów jaki i dotarcia do już istniejących. Nie tylko wyznaczamy punkt odniesienia dla branży stomatologicznej, ale także wysyłamy ważny sygnał na rynek: Klient jest naszym priorytetem, niezależnie od tego, czy jest dentystą, czy też pacjentem. Zapewniamy najlepszą możliwą usługę nie tylko dzięki wysokiej jakości produktom, ale coraz bardziej koncentrujemy się na transferze wiedzy. Innowacja to nie tylko kwestia odkrywania nowych produktów", wyjaśnił prezes W&H Peter Malata.

Wirtualny świat marki wzorowany jest na siedzibie W&H. Na zdjęciu: Prezes W&H Peter Malata
Wirtualny świat marki wzorowany jest na siedzibie W&H. Na zdjęciu: Prezes W&H Peter Malata

Za pomocą jednego kliknięcia możesz być tam na żywo!

W&H Experience Center jest już dostępne online na wh.com. Zgodnie z myślą "Nigdy nie wiesz, co się wydarzy" Nowy świat doświadczeń i wszystkie jego najważniejsze cechy produktu można przetestować na komputerze lub w podróży za pomocą tabletu lub smartfona. Informacje są co miesiąc aktualizowane, podtrzymując zainteresowanie naszych klientów jak i partnerów. Podstawą jest różnorodność informacji o produktach i porad dotyczących użytkowania, a także możliwość interakcji z firmą, na przykład za pomocą czatu na żywo lub za pośrednictwem samych pracowników W&H dostarczających szczegółowych informacji w postaci cyfrowych awatarów.

"Chcemy zaoferować naszym fanom W&H możliwość utożsamiania się z marką W&H i naszymi produktami w jeszcze bardziej nowoczesny sposób. Dzięki osobistym wycieczkom
z przewodnikiem w Experience Center, W&H staje się doświadczeniem, w którym nasi Klienci mogą poznać nasze produkty", powiedział Bastian Diebald, Wiceprezes Sprzedaży i Marketingu W&H.

Do tej pory około 80 filmów zostało zintegrowanych, aby w sposób jak najbardziej realistyczny móc doświadczyć marki. W przyszłości w W&H Experience Center odbędą się takie wydarzenia jak: rozmowy na żywo, szkolenia online, keynote i wiele innych.

Więcej informacji na stronie wh.com/en_global